Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/doctorar/public_html/wp-content/plugins/wp-farsi/includes/pdate.php on line 3

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/doctorar/public_html/wp-content/plugins/wp-farsi/includes/pdate.php on line 3
تشخیص سریع‌تر سرطان سینه - هوش مصنوعی آرامیس
نماد سایت هوش مصنوعی آرامیس

تشخیص سریع‌تر سرطان سینه

jingo

تشخیص سریع‌تر سرطان سینه 

فریدوالد: من پیش بینی می کنم تقاضا برای غربالگری ها و چالش ها در داشتن ارائه دهندگان کافی با آموزش های تخصصی لازم افزایش یابد

با استفاده از هوش مصنوعی، می‌توانیم بیمارانی را که هنوز در کلینیک هستند نیاز به تصویربرداری اضافی شناسایی کنیم.

ما می توانیم مراقبت از آنها را تسریع کنیم و در بسیاری از موارد نیاز به مراجعه مجدد را برطرف کنیم.

بیمارانی که علامت گذاری نشده اند همچنان مراقبت های مورد نیاز خود را نیز دریافت می کنند. این به کارایی عملیاتی تبدیل می‌شود و در نهایت منجر به تشخیص سریع‌تر سرطان سینه در بیماران می‌شود. ما قبلاً می دانیم که هرچه درمان زودتر شروع شود، بهتر است.باورهای اولیه شما در مورد استفاده از هوش مصنوعی برای شناسایی سرطان سینه چه بود؟

اینها با کار شما در این پروژه چگونه تغییر کرده است؟

دکتر یانسن: اکثر نشریات موجود در مورد هوش مصنوعی و سرطان سینه عملکرد هوش مصنوعی را به صورت گذشته نگر با مرور مجموعه داده های تاریخی تجزیه و تحلیل می کنند.

در حالی که مطالعات گذشته نگر ارزش زیادی دارند، آنها لزوما نحوه عملکرد هوش مصنوعی در دنیای واقعی را نشان نمی دهند. سالی در همان اوایل تصمیم گرفت که انجام یک مطالعه آینده نگر، گنجاندن هوش مصنوعی در جریان کار بالینی دنیای واقعی و اندازه‌گیری تأثیر آن مهم است.

مطمئن نبودم چه انتظاری داشته باشم!

دکتر فریدوالد: تشخیص به کمک رایانه  که چند دهه پیش برای کمک به رادیولوژیست ها در شناسایی سرطان ها از طریق ماموگرافی ایجاد شد، ثابت کرده است که در برخی از محیط ها مفید است. به طور کلی، در ایالات متحده،  منجر به افزایش تشخیص سرطان نشده است. من نگران بودم که هوش مصنوعی از نظر کارایی شبیه به  باشد. با این حال، هوش مصنوعی داده ها را به روشی اساساً متفاوت جمع آوری می کند.

من امیدوارم که با این اطلاعات جدید بتوانیم سرطان ها را زودتر با هدف نهایی نجات زندگی شناسایی کنیم.این تحقیق در اوایل سال 2023 منتشر خواهد شد.

در مورد آنچه آموختید چه چیزی الهام بخش و امیدوارکننده بود؟دکتر یانسن: بیمارانی که به شرکت در مطالعه رضایت دادند به من الهام بخشیدند.

پزشکان و دانشمندان باید تحقیقات با کیفیتی را در دنیای واقعی انجام دهند تا بتوان بهترین ایده ها را شناسایی کرد و به جلو برد و ما به بیماران به عنوان شرکای برابر در تحقیقات خود نیاز داریم.دکتر فریدوالد: موافقم! اشتها برای بهبود فرآیندهایمان و آسان‌تر کردن غربالگری و اضطراب‌زای کمتر وجود دارد.

من واقعاً معتقدم که اگر بتوانیم مراقبت از بیماران خود را ساده کنیم، استرس مرتبط با غربالگری را کاهش خواهیم داد و امیدوارم دسترسی کسانی را که به آن نیاز دارند بهبود ببخشیم.علاوه بر این، هوش مصنوعی این پتانسیل را دارد که از اولویت بندی بیمارانی که به مراقبت نیاز دارند فراتر رود.

با شناسایی آینده نگر بیمارانی که در معرض خطر بالاتر ابتلا به سرطان سینه هستند، هوش مصنوعی می تواند به ما کمک کند بیمارانی را که ممکن است به یک رژیم غربالگری دقیق تری نیاز داشته باشند، تعیین کنیم.

من مشتاقانه منتظر همکاری با  در این موضوع و سایر موضوعاتی هستم که در نهایت می توانند بقای سرطان را بهبود بخشند.

خروج از نسخه موبایل

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/doctorar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/doctorar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309