ذره

 

 شرکت نظارت بر بیمار از راه دور که باید درباره آنها بدانید

 

 

مراقبت های بهداشتی سنتی یکی از صنایع نهایی است که تأثیر جهانی تحول دیجیتال را احساس می کند. با این حال، فناوری‌های نوظهور، مانند نظارت از راه دور بیمار، نتایج بهبود یافته و کاهش هزینه‌های کلی در مراقبت‌های بهداشتی را ممکن می‌سازد.

 

 

 

نظارت از راه دور بیمار به پزشکان و بیمارستان ها این امکان را می دهد که بیماران را خارج از محیط کلینیک معمولی نظارت کنند، جایی که این فناوری می تواند داده های 24 ساعته بین بیماران و پزشکان را ارائه دهد. بیش از 88 درصد از بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی بر روی فناوری های نظارت از راه دور بیمار برای ارتباط بهتر بیمارستان ها با بیماران سرمایه گذاری می کنند.

 

 

 

ما 11 شرکت نظارت از راه دور بیمار را گردآوری کرده ایم که راه را برای مراقبت مبتنی بر ارزش هموار می کنند.

 

 

 

شرکت برتر پزشکی از راه دور در سال 2020 

gyant.png

1. غول پیکر

محصولات مبتنی بر چت GYANT از هوش مصنوعی برای جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل تاریخچه پزشکی بیماران و کمک به بیماران برای هدایت خدمات درمانی پیچیده امروزی استفاده می‌کنند. تنها در عرض چند دقیقه، یک کاربر پیشنهاد، توصیه مراقبت از خود، یا ارجاع به محیط مراقبت مناسب را دریافت می کند.

 

برای ارائه‌دهنده، هوش مصنوعی GYANT نمودار بیمار را پر می‌کند و کارایی ویزیت‌های الکترونیکی را به یک برخورد از راه دور یا حضوری می‌رساند و حجم کاری نمودار را کاهش می‌دهد. GYANT پس از برخورد، ارتباط فعالانه با بیمار را با پروتکل‌های پیگیری تشخیصی خودکار می‌کند، و باعث افزایش پایبندی به طرح درمان و بهبود نتایج می‌شود. این نرم‌افزار پیش‌آگاهانه به تنظیمات بعد از عمل نیز خدمت می‌کند تا اطمینان حاصل شود که بیماران به‌درستی برای جراحی‌ها و روش‌ها آماده می‌شوند.

 

منحصر به فرد چیست؟

 

GYANT یک تجربه کاربری بی‌رقیب را به ارمغان می‌آورد که منجر به یک برخورد درمانی شگفت‌انگیز لذت‌بخش برای بیمار می‌شود. میانگین امتیاز بیماران GYANT 4.9 ستاره است. 85% بیماران نشان می دهند که دوباره از این خدمات استفاده خواهند کرد. و نرخ مشارکت مجدد 70 درصد است. 94 درصد از بیمارانی که شروع به مواجهه با GYANT می کنند، آن را تا پایان دنبال می کنند.

2. Medopad

بیمار زوج Medopad اطلاعاتی را با داده‌های بالینی و ژنومیک گزارش کرد: ارائه بینش عملی برای بهبود درمان و نتایج بهداشتی-اقتصادی، و اطلاع‌رسانی ابتکار هوش مصنوعی. Medopad دارای علامت CE و ثبت MHRA است.

 

منحصر به فرد چیست؟

 

مزیت رقابتی Medopad از مشارکت با بیمارستان های پیشرو در پیچیده ترین بیماری ها ناشی می شود. آنها راه حل هایی را برای بیش از 30 نشانه مستقر کرده اند و بیش از 100 ماژول مختلف را توسعه داده اند – به آنها اجازه می دهد راه حل ما را به هر درجه ای با سهولت بی سابقه ای استقرار و سفارشی کنند.

 

ChroniSense Medical دستگاه‌های پوشیدنی درجه پزشکی تولید می‌کند که علائم حیاتی و سایر عوامل سلامتی را کنترل می‌کنند و به بیماران و متخصصان مراقبت‌های بهداشتی این امکان را می‌دهند که بیماری‌های مزمن را بدون تداخل در فعالیت‌های روزمره بیمار – در داخل یا خارج از خانه – مدیریت کنند.

 

حسگرهای پیشرفته ما داده‌های پزشکی از اکسیژن خون و ECG گرفته تا فشار خون، برون ده قلبی و مقاومت عروقی را اندازه‌گیری می‌کنند و این داده‌ها را به‌صورت بلادرنگ به مراقبین منتقل می‌کنند. ChroniSense با قرار دادن حسگر اختصاصی خود بر روی شریان شعاعی، می‌تواند منبع داده بسیار قوی و ضروری برای نظارت مزمن را فراهم کند.

 

سنسور شریان شعاعی = داده های قوی و دقیق علائم حیاتی. هر برنامه مدیریت و نظارت بیماری جدی بر دسترسی به داده های قوی، ثابت و دقیق متکی است. ChroniSense Polso یک دستگاه (ساعت مچی) مناسب برای بیمار با فناوری تشخیص سرخرگ شعاعی اختصاصی است که قوی ترین جریان داده از علائم حیاتی دقیق را ارائه می دهد. ChroniSense با قرار دادن سنسور بر روی مچ دست، به منبع داده غنی از خون دسترسی پیدا می کند که تخمین قوی و دقیق اکسیژن خون، فشار خون و موارد دیگر را ممکن می سازد. فرم فاکتور ساعت مچی پایبندی بیمار و استفاده مداوم را تضمین می کند.

 

ایجنتا

Ejenta در حال ساخت یک پلت فرم دستیار شخصی هوشمند است که در چندین بخش صنعتی از جمله فضا، دولت و مراقبت های بهداشتی اعمال می شود. فناوری عامل شخصی Ejenta از هوش مصنوعی برای درک فعالیت‌های روزانه کاربران، نظارت بر پایبندی به برنامه‌های ماموریت، و ارائه مشاوره، مربیگری و پشتیبانی شخصی استفاده می‌کند. فناوری عامل ما در حال حاضر 24/7 در کنترل ماموریت ناسا برای ایستگاه فضایی بین‌المللی در حال اجراست.

 

منحصر به فرد چیست؟

 

پلتفرم Ejenta مبتنی بر فناوری منحصراً دارای مجوز ناسا و 20 سال تحقیق در مدل‌سازی فعالیت‌های انسانی، تعامل انسان و ربات، سیستم‌های چند عامله و امنیت است. این پلتفرم حسگرهای پوشیدنی و محیطی را ادغام می‌کند که داده‌های رفتاری را در زمان واقعی جمع‌آوری می‌کنند، با تیمی از عوامل هوشمند که در فضای ابری کار می‌کنند.

 

Cardiomo, Inc.

Cardiomo علائم حیاتی (ECG، نفس، دمای پوست) را با استفاده از حسگرهای زیستی و AI Engine که می‌تواند تا 100+ CVD را شناسایی کند تا هشدارهای نجات جان حتی قبل از رویداد ارائه کند، نظارت می‌کند. Cardiomo یک دستگاه درجه پزشکی با رابط کاربری و قیمت مناسب برای مصرف کننده است، همچنین به عنوان یک دستگاه سلامتی برای بیماران سرپایی و برای نظارت بر سلامتی سالمندان نیز دو برابر می شود، زیرا سقوط، عدم تحرک و موارد دیگر را نیز تشخیص می دهد.

 

منحصر به فرد چیست؟

 

Cardiomo دقت درجه پزشکی را با قیمت گذاری مصرف کننده ارائه می دهد. آنها نظارت مستمر را با یک رابط کاربر پسند ارائه می دهند که نیازی به پشتیبانی پیراپزشکی ندارد. یک موتور هوش مصنوعی وقایع قلبی را تا 2 ساعت قبل پیش‌بینی می‌کند و هشدارهای نجات جان بیمار، بستگان، PCP و متخصص قلب را ارسال می‌کند.

 

100 پلاس

100Plus که دفتر مرکزی آن در قلب سانفرانسیسکو قرار دارد، به پزشکان این امکان را می‌دهد تا دستگاه‌های نظارت از راه دور بیمار را برای مدیریت بیماران مزمن خود فراهم کنند و در عین حال سالانه 720 دلار به ازای هر بیمار درآمد اضافی کسب کنند.

دستگیره های 100Plus:

 

راه اندازی دستگاه و ارسال مستقیم به بیماران

پایبندی روزانه برای اطمینان از آزمایش بیماران

هشدار مدیریت سلامت جمعیت برای بیماران در معرض خطر

داشبورد و الگوهای پزشک برای بررسی داده های بیمار

عمل کامل و پشتیبانی از بیمار مستقر در ایالات متحده

منحصر به فرد چیست؟

 

100Plus سریع‌ترین ارائه‌دهنده نظارت از راه دور بیمار است، زیرا آنها تنها فروشنده‌ای هستند که تمام کارهای سنگین را انجام می‌دهند تا برنامه نظارت از راه دور بیمار را در یک مطب بالا ببرند و آن را در مسیر خود نگه دارند. آنها اجرا و پایبندی مداوم بیمار را مدیریت می کنند – پزشکان فقط نمودار می کنند.

 

Vitls

Vitls روشی نوآورانه برای تشخیص زودهنگام وخامت در بیماران بیمارستانی ایجاد کرده است. 75 درصد از تمام عوارض جانبی و مرگ و میرهای قابل پیشگیری در بیمارستان ها خارج از ICU در تخت های نظارت نشده رخ می دهد. آنها یک پلت فرم انقلابی ایجاد کرده اند که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را قادر می سازد به طور مداوم و از راه دور علائم حیاتی بیمار را به طور قابل اعتماد و بدون مزاحمت نظارت کنند. نظارت در زمان واقعی منجر به تشخیص زودهنگام وخامت بیمار می شود که به نوبه خود طول مدت اقامت، هزینه های درمان و پذیرش مجدد را کاهش می دهد. همچنین نتایج و نمرات رضایت بیمار را بهبود می بخشد.

 

Vitls داده‌های علائم حیاتی چند پارامتری را با دستگاهی ابتکاری که دمای بدن، ضربان قلب، فاصله RR، تعداد تنفس، پالس اکس (SpO2)، حرکت (از جمله تشخیص سقوط) و چرخه‌های خواب را کنترل می‌کند، ضبط می‌کند. پوشیدنی ها نازک، محجوب، انعطاف پذیر، ضد آب هستند، عمر باتری 6 روزه دارند و یکبار مصرف هستند.

 

منحصر به فرد چیست؟

 

مانیتور انقلابی علائم حیاتی Vitls می‌تواند به طور چشمگیری تشخیص وخامت را بهبود بخشد، مدت اقامت در بیمارستان را کاهش دهد، هزینه‌های درمان را کاهش دهد و امتیازات رضایت بیمار را افزایش دهد، زیرا به ارائه‌دهندگان مراقبت‌ها قادر می‌سازد به طور مداوم مجموعه کاملی از علائم حیاتی را نظارت کنند: دمای بدن، نبض، تغییرات ضربان قلب، تعداد تنفس. ، نبض اکس (SpO2)، خواب و حرکت.

نتیرا

Neteera توسعه‌دهنده یک فناوری سنجش اختلال است که برای افزایش تعامل و مراقبت از مشتری با نظارت بر سلامت و علائم حیاتی آنها طراحی شده است. فناوری Terahertz این شرکت ترکیبی از حسگرهای ابتکاری CMOS مبتنی بر زیر تراهرتز و نرم افزار و الگوریتم های اختصاصی برای پردازش سیگنال و تفسیر داده ها است و به تصویربرداری از طریق انواع مواد غیر شفاف و غیر رسانا کمک می کند و می تواند حرکات میکرو را نیز اندازه گیری کند. به عنوان اثر انگشت طیفی مولکولی، مشتریان را قادر می‌سازد تا فعالیت مکانیکی قلب (BCG) را کنترل کنند که در نتیجه داده‌های معادل ECG دقیقی به دست می‌آید.

 

منحصر به فرد چیست؟

 

سیستم حسگر Neteera در ناحیه زیر THz طیف الکترومغناطیسی کار می‌کند، منطقه‌ای که با توجه به پیچیدگی طراحی فرکانس بالا، عمدتاً مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. راه حل حسگر فرکانس بالا این شرکت ها به Neteera اجازه می دهد تا قابلیت های تشخیص ایمن، انعطاف پذیر و با وضوح بالا را با قدرت کم و بدون نقض حریم خصوصی (بدون دوربین) ارائه دهد. برنامه هدف اولیه Neteera بازار در حال رشد حسگر بدون تماس است، جایی که آنها راه حل های نظارتی کلاسیک سیمی و متصل را مختل می کنند.

No responses yet

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/doctorar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/doctorar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309